Tecrübeye sahip bayan partner hayalini kurduğunuz türden

  • Liste: 9 Ekim 2016 14:33

Açıklama

Oksijen hayatımızı devam ettirmek için en önemli maddedir bizler için. İşte kadınlar da bazı erkeklerin hayatlarını devam ettirebilmeleri için oksijen kadar önemlidir. Çünkü o erkekler kadınların tadını almışlardır bir kere ve artık başka bir şey istemezler. İşte ben de o erkeklere farklı bir tat sunmak için buradayım. Adım Nergis, kendine güvenen her konuda tecrübeye sahip elit kültürlü beylere hizmet veren bir bayanım. Siz beylere istediğinizden çok daha fazlasını vereceğimden şüphem yok. Görüşmeden sonra bana teşekkür etmekten yorulacaksınız. Çünkü size yaşatacaklarımı daha önce yaşamış olmanız mümkün değil.

24 yaşında 164 boyunda ve 53 kilodayım. Benimle hayalini kurduğunuz her pozisyona gireceksiniz. Hayalini kurmaya cesaret dahi edemediğiniz pozisyonları ise ben size yaşatacağım. Sizin birliktelikte mutlu bir şekilde ayrılmanız ve içinizin huzurla dolması için gereken her şeyi yapmaktayım.

Karşılıklı mutluluk için her iki taraf da üzerine düşeni yapmalıdır. Bu yüzden görüşmeye gelecek siz beylerde temizlik konusunda üzerinize düşen her türlü görevi yerine getirmenizi ve görüşmeye öyle gelmenizi bekliyorum. Görüşmelerimi kendi evimde ya da yıldızlı otellerde yapmaktayım. Eviniz eğer güvenlikli site içerisinde ise evinizde de görüşme gerçekleştirebiliriz. Anal ve korunmasız birlikteliklerde bulunmuyorum, lütfen ısrar etmeyin bu sizin ve benim sağlığım için önemli. Telefon numaram ilanda yazmaktadır o numara ile beni arayarak aklınıza takılanları sorabilir ya da randevu ayarlayabilirsiniz.

1747 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar