Stres atıcı escort bayan Halkalı’da mutlu ayrılın

  • Liste: 18 Eylül 2016 14:18

Açıklama

Dünyanın stres atıcı en güzel eylemi kıymetinizi bilen bir beyle ilişki yaşamaktır benim için. Birliktelik sırasında hayatımızdaki bütün derdi tasayı unuturuz ve tek amacımız mutlu olmaktır. Benimle yaşayacağınız birlikteliğin bir sevgili tadında olacağını göreceksiniz. Çünkü partnerlerimi çok fazla değer vermekte ve onların gönlünü hoş tutmak için bir sevgili gibi çabalamaktayım. İkili ilişkilerimde her zaman kendime güvenmişimdir. Siz erkeklerle beraber geçireceğimiz her saniyede nasıl davranmam gerektiğini, ne konuşmam gerektiğini iyi bilirim.
Herkes tarafından bilinen ismim Dilara. 19 yaşında oldukça genç bir bayanım. 172 boyundayım ve 55 kilodayım. Sahip olduğum biziğe sahip olmak için kendilerini spora veren bayanların olduğunu bilmekteyim. Ben de bu fiziği korumak için düzenli olarak egzersiz yapmaktayım. Erkeklerin bakışını üzerimde hissettiğim zaman hoşuma gider fakat fiziğimi kıskanan kadınların bakışları da bir o kadar rahatsız edici olmaktadır.

Güzel ve her iki tarafın mutlu ayrıldığı bir ilişki için hijyene biraz özen göstermeniz ziyadesiyle yeterli olacaktır. Görüşmek isteyen beyler genelde bana ait olan konforlu evime gelmektedirler. Evimde rahat ettikleri için bir gelen bir daha gelmek ister. Bunda benim de payım oldukça fazla doğrusu. Görüşmeye gelecek erkekler gelirken kondom getirmeyi unutmayın, korunmasız beraber olmamız mümkün değil. Yukarıda yer vermeyi unuttuğum bir bilgi varsa öğrenmek için ilandaki telefon numarası ile bana ulaşabilirsiniz.

1908 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar