Olgun sevenler Halkalı’daki escortla rahatlıyor

  • Liste: 21 Ağustos 2016 11:54

Açıklama

Bu işe başlarken kendime bunu prensip haline getirdim. Olgun bakımlı ve bir o kadar nazlıyım. Olgun sevenler için bulunmaz bir leoparım. Bunca yıllık tecrübelerime dayanarak ilişki bittikten sonra not veririm. Henüz benden tam not alan bir yakışıklı bir erkek çıkmadı. Doyumsuz bir kişiliğim var. Köklenmesini seviyorum.

Vurdum mu duvarı yerinden oynatacak bir yakışıklı çıkmadı henüz karşıma saçlarım beline kadar kadayıf gibi tel tel adeta kendime has doyurma yöntemlerim var. Genellikle iç çamaşırı kullanmam çünkü vücudum hala diridir. Yaşım 39 olmasına rağmen hala sağlam bir vücuda sahibim 25 yaşında gibi gösteriyorum. Boş zamanlarımda Latin dansı yapmayı severim . Gençliğimde jimnastik ile uğraştığım için esnek bir yapıya sahibim yaş aralığı 20 ve 27 çünkü tecrübeliler kendine güveniyor ama çaylaklar daha doyumsuz oluyor.

Genelde Bornova ve civarı yerlere gidiyorum ve ayrıyetten ponçik bir köpeğim var. İş sırasında bizi izlemesin umarım sizin için sorun olmaz . Çünkü annesini izlemekten çok mutlu oluyor annesinin o vahşi durumunu görünce kendi annesi gibi yanıma geliyor. Yani demek istedigim sizin için bulunmaz bir fırsatım . Fiyatlarımıza her şey dahildir. Sizleri hayatıma davet ediyorum abonelik ücretimiz mevcuttur.

2186 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar