Kriterleri olan escortlar sınırların dışına çıkmıyor

  • Liste: 27 Ağustos 2016 16:09

Açıklama

Farklı bir kadın olduğuma inanırım. Yaşımın 30’a gelmesi ama fizik olarak hala daha 22 yaşımdaki gibi kalmam ise size ne tür bir deneyim sunacağım konusunda beni bile heyecanlandırır. Çünkü farklı ama bir o kadar sert bir deneyim yaşarım her zaman. Alacağım hazzın, vereceğim hazdan daha fazla olması için sizi çok farklı duygular içerisinde gezdiririm.

Bütün yaşadığım cinsel birleşmeler de sabit bir bakış açım vardır. Daha fazla zevk almak ve daha fazla haz yaşamak. Bu nedenle de bir erkeğe ne istediğini bile sormadan sadece bir kaç dokunuş ve biraz sohbet ile istediği her şeyi verebilirim. Böylelikle onun daha fazla haz almasını sağlar, kendimin ise doğal olarak ondan gelecek tepki ile kısa süre içerisin de orgazm olmasına olanak tanırım. Bu noktada tek kriterim anala asla evet demiyor olmamdır. Birde kimsenin evine ya da farklı bir adresine gitmem. Benim belirlediğim özel ve bilinen bir 5 yıldızlı otel içerisin de ancak buluşmalarımı sağlarım.

Bu basit ve temel şartım sizin içinde uygunsa hemen şimdi beni arayın. Önce ön bir görüşmeyi Skype üzerinden sağlarım. Eğer görsel olarak, konuşma ve iletişim olarak uyum sağlarsak hiç bir sorun yaşamadan kısa süre içerisin de benimle mükemmel bir gece için buluşabilirsiniz.

1907 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar