Halkalı Rus uyruklu escort kadınlar

  • Liste: 11 Ağustos 2016 15:26

Açıklama

Ben Rusya’dan Türkiye’ye gezmek için gelmiştim. Bir Türk arkadaş ile tanıştım kendisi bana çok sıcak davrandı. Rusyada insanlar hiç bir şekilde birbirlerine sıcak davranmazlar. Kendi akrabaları arasında bile bir uzaklık mevcut, mesela amca yerine ona ismi ile hitap edebilirsiniz çünkü onlarda saygı böyleymiş. Bu nasıl saygıysa artık. Bu arada adım Natasha 1.69 boyundayım 51 kiloyum. Ama saygı konusuna gelirsek Türkiye’de öyle değil ben ilk geldiğimde Ege bölgesine gezmek için ve tatil için gelmiştim.

Orada tanıştığım arkadaşımla bir tatil köyüne gitmiştik. Tatil köyünde bulunan çoğu köylü bayan beni gördüklerinde çok güzelsin, kendini nasıl bu kadar iri ve diri tuttun diye sordular ve ardından kaç yaşındasın diye sordular. Ben de 20 yaşındayım dedim, Türkiye’ye geleli 2 yıl oldu bu arada şu anda 22 yaşındayım. Bana bu soruları sorduklarında ben afalladım dedim ki rusyada sabah kahvaltılarında ekmek hamur çörek şeker tarzı şeyler yok öğlen de aynı şekilde sadece Türk aileleri böyle yapıyor dediğimde öyle memleket mi olur biz burada daha iyiyiz ve daha rahatız o zaman dediler.

Teyzelerin gözlerinin içleri parlıyordu beni o kadar fazla tanımamalarına rağmen sevgi dolu yaklaştılar. Türkçe bilmiyordum ve rusçayı türkçeye arkadaşım çeviriyordu o ana dili gibi rusça biliyordu 11 sene rusyada kalmış kendisi ve rusçayı çok güzel bir şekilde öğrenmiş. Kiril alfabesini benden daha iyi biliyor neticede o derece eminim. Beni ilandaki telefon numaralarımdan arayabilirsiniz ve randevu alabilirsiniz, teşekkür ediyorum.

3831 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar