Gerçek türk lokumu escort Halkalı’da hizmete girdi

  • Liste: 30 Eylül 2016 14:30

Açıklama

Ne istediğini bilen insan, istediği şeye odaklanır ve onu almak için elinden ne geliyorsa yapar. Ne istediğini bilen erkekleri selamlıyorum ve onlara istedikleri şeyleri vermemiz gerektiğini düşünüyorum. Çünkü gösterdikleri çaba ve öz veri ile bunu hak ettiklerini gösteriyorlar. Ben Ece, 19 yaşında genç, genç olduğu kadar tecrübe sahibi ve fiziği ile baştan çıkarıcı bir güzelliğe sahip bir bayanım. 172 boyunda ve 54 kilodayım. Siz erkekler nasıl diyorsunuz, “tam bir lokum”.

Gerçekten de öyleyim, bazen yabancı beyler geliyorlar, sanırım bu deyimi onlara da öğretmişsiniz, “Türk lokumu” diyorlar benim için. Sizlere başka kadınlarda bulamayacağınız şeyler sunuyorum. Öncelikle gençliğimin verdiği ateşle sizi yaktığımı bilmeniz gerekiyor. Sonrasında ise ilişki tecrübelerim ile size marifetlerimi gösteriyorum. Ön birliktelik sırasında sizi gökyüzüne hatta uzaya çıkarabildiğim gibi birliktelik sırasında ise sizi yerlere indirerek tamamen benim olmanızı ve zihninizi benden başka her şeye kapamanızı sağlıyorum. Bana ayırdığınız vakit konusunda pişman olmayacağınızdan adım gibi eminim.

Siz kıymetli beyleri kendi evimde, dilediğiniz gibi davranabileceğiniz ultra lüks dairemde ağırlıyorum. Fakt talepler doğrultusunda 5 ve üzeri yıldızlı otellerde de görüşme yapabiliriz, istemeniz yeterlidir. Görüşme talebinde bulunan erkeklerin kişisel bakımına önem veren değerli beyler olmasını bekliyorum. Korunmasız ve ters birliktelik konusunda ısrarcı olmamanız da benim için önemli olan bir başka konudur. Telefon numaramı ilandan alarak beni arayabilirsiniz.

2663 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar