Gençliğinin verdiği ateşle yakan escortla fantezi yapın

  • Liste: 21 Eylül 2016 14:19

Açıklama

Şu erkekler ne garip. Birlikte olmak istedikleri bayanların hem oldukça genç olmasını hem de bir o kadar tecrübeye sahip olmasını istiyorlar. Sonra da böyle bir bayan bulamadık diye yakınıyorlar. Ancak onlara güzel bir haberim var, ben buradayım. İsmim Duygu ve 19 yaşındayım. Yaşımın genç olduğuna bakmayın, nice olgun bayanlara taş çıkartacak hünerlerim ve marifetlerim var. Gençliğin verdiği ateşi bu marifetlerim ile birleştirdiğim zaman erkeklerin aklını başından almayı, onları etrafımda döndürmeyi iyi biliyorum.

Fiziksel özelliklerime gelince. 173 boyunda ve 54 kilodayım. Keskin vücut hatlarına sahip kıvrak bir vücudum var. Benimle yaşayacağınız ilişkiyi asla unutmayacaksınız. Çünkü böylesini daha önce hiç yaşamadınız. Sizlerin kafanızdaki genç liseli fantazilerinden tutun da tecrübeli olgun bayan fantazilerinize kadar her türlü hayalinizi gerçekleştirebiliriz. Tecrübelerimin ışığında sizlere her türlü fantaziyi sunabileceğimden emin olabilirsiniz.
Benimle görüşmek isteyen beyleri rahat edeceklerinin garantisini verdiğim kendi evimde ağırlamaktayım. Evimde hiç bir sorunla karşılaşmayacağınızdan şüpheniz olmasın. Lüks bir otel gibi rahat edeceksiniz. Yalnız siz beylerden rica ediyorum, kişisel bakımınıza dikkat ediniz ve görüşmeye gelmeden önce duş alınız. Dilerseniz görüşme öncesinde ve sonrasında evimde duş alabilirsiniz. Ayrıca korunmasız ilişkide bulunmadığımı bildirmek isterim. Bunların dışında kalan her türlü fantaziye açığım. Ters ilişki ve cim cif yapmaktayım. Randevu almak isteyen beyler ilandaki telefon numaramı arasınlar.

1945 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar