Bronz ten rengine sahip escort kızın boyu biraz kısa

  • Liste: 3 Ekim 2016 14:31

Açıklama

Fazlalıklar insana her zaman yük olmuştur ve bedenini yormasa da ruhunu yormuştur çoğu zaman. Bazen zihnimizdeki bütün düşünceleri bir kenara bırakmak ve sadece mutlu olmak isteriz. Sadece mutlu olmak isteyen beylere saygılarımı sunuyorum. İnsan mutlu olduktan sonra diğer her şey teferruattır. Kendinizi bana bırakın ve mutluluğun tadını çıkarın beyler. Ben Lale, 22 yaşında 49 kiloda bir bayanım. Boyum ise 162. Bronz ten rengine ve kumral saçlara sahibim. Kendine aşırı güvenen bir bayanım ve bu güvenim hiç bir zaman beni sekteye uğratmadı. Sizleri temin ederim, fiziğimi öyle can alıcı kullanıyorum ki bir daha benden başka bir şey düşünecek durumda olamıyorsunuz.

Sizleri bana ait olan konforlu apartman dairemde ağırlamaktan memnuniyet duyarım. Benimle bu dairede geçireceğiniz zamanları asla unutamayacaksınız ve tekrar tekrar yaşamak isteyeceksiniz. Evim konusunda endişeniz olmasın, rahat edeceksiniz. Gizlilik konusunda kafanıza takılan soru işaretleri varsa telefon ile aradığınızda sorabilirsiniz fakat gizliliğe çok önem verir hiç şüpheniz olmasın.

Fakat görüşeceğim erkeklerde aradığım bir özellik var. O da temizlik ve hijyen konusuna olan bakış açısı. Eğer bu konularda üzerine düşen her şeyi yapan bir beyse o zaman benden tam not almaktadır ve birlikteliğimizin sonuçları çok daha iyi olmaktadır. Ayrıntılı bilgi almak ve randevu detaylarını sormak için ilana eklediğim telefon numaramı arayabilirsiniz.

1980 toplam görüntüleme, 2 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar