Bakışlarıyla etkileyen escort bayan uzun boylu

  • Liste: 6 Ekim 2016 14:32

Açıklama

Erkekler bakışları ile kadınları bir içecek gibi içmek istediklerini ya da mis bir kokuyu içine çektikleri gibi içlerine çekmek istediklerini belli ediyorlar çoğu zaman. Onların bakışlarından neleri arzuladıklarını hemen anlayabiliyorsunuz. Kadınların da bu marifeti vardır, bakışlardan erkeklerin ne istediklerini hemen anlarlar. Herkes bana Bade der, 25 yaşında sarışın beyaz tenli bir kadınım. 174 santim boyum ve 54 kg kilom ile erkeklerin hayallerindeki kadınlardan pek farkım olmadığını düşünüyorum. Görüşmeye geldiğinizde bunu sizin dilinizden de duyacağımı biliyorum.

Erkeklerin ne istediklerini çok iyi anlarım. Bakışları her şeyi anlatıyor zaten. Öyle arzulu bakıyorlar ki ben de o bakışların altında eriyip gidiyorum zaten. Bu yüzden onlara istediklerini vermek için sabırsızlanıyorum. Benimle yaşayacağınız dakikaların her saniyesini size doya doya yaşatacağım. Beni seçtiğiniz için asla pişman olmayacak, bir sonraki hatta iki üç sonraki sefer için randevuyu şimdiden alacaksınız.

Benimle görüşmek isteyen beyler bana ait olan dairem hizmetinizdedir. Bizzat ben tarafından erkek zevkine uygun bir şekilde döşenmiştir, ihtiyacınız olan her şey evimde mevcuttur. Fakat görüşmeye gelirken sizin tarzınıza göre olan prezervatiflerden getirmeyi unutmayım. Korunmasız ilişkiye girmiyorum eğer getirmezseniz evimde o da mevcuttur fakat sizin tarzınıza uymayabilir. Bu yüzden yüzde yüz ten uyumu istiyorsaniz kendiniz için prezervatif getirin. Telefon numaramı ilana yazdım görüşmek isteyen beyler oradan alıp vakit kaybetmeden beni arasınlar.

2219 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar